סורגים

סורגים שקופים נפתחים

סורגים שקופים נפתחים
Posted by Louisevuitton

לצד מערכת אזעקה טובה, דלת כניסה מאסיבית ומחוסמת, סורגים הינם מוצר ביטחון ומיגון מהחשובים בבית. בנוסף סורגים הינם גם מוצר בטיחותי ראשון במעלה ותפקידו לשמור על ילדיכם ומשפחתכם בטוחה ושמורה ולמנוע נפילות או תאונות מיותרות, בייחוד אם אתם מתגוררים בקומה גבוה. למרות זאת קיימים אנשים הנמנעים מהתקנת סורגים בשל סוגייה של כיעור הנוף הנשקף מהחלון או תחושת כלא סובייקטיבית. עבור אנשים אלה יוצרו הסורגים השקופים. אולם ישנם אנשים שגם זה אינו מהווה פתרון עבורם. אותם אנשים מעוניינים להיות בעלי יכולת מפעם לפעם לפתוח את החלון או הדלת לרווחה מבלי שמשהו יחסום את דרכם. הם מעוניינים לעתים לחוות את הטבע, האוויר והאור באופן בלתי אמצעי, מבלי שדבר יחצוץ או יפריע. עבור אנשים אלה יש פתרון בדמות סורגים שקופים נפתחים.   

סורגים שקופים נפתחים  

סורגים שקופים נפתחים הינם בעלי כל היתרונות של סורגים שקופים, לרבות ביטחון, בטיחות, מבט החוצה וכן מניעת חיות, מזיקים וחרקים. בנוסף, סורגים שקופים מאפשרים גם את היתרון הנוסף של פתיחת הסורג כמו חלון המאפשר לאנשים לחוות את הטבע כהווייתו. מאפשר את חדירתם המלאה של האור והאוויר לבי. עם הגעת הילדים הביתה או הרצון לצאת מהבית ניתן לסגור את הסורגים השקופים הנפתחים ואז הם משמשים כסורגי ברזל לכל דבר ועניין. מספקים את הביטחון וההגנה, את הבטיחות ומניעת התאונות. בנוסף הסורגים בנויים כך שיש להם יתרון נוסף, באפשרותם למנוע חדירת חיות, מזיקים וחרקים. אולם שקופים ונפתחים מהווה פתרון אופטימאלי.  פתרון של סורגים שקופים מלמד אותנו כי כל מה שלימדו אותנו אינו נכון. כן ניתן לרקוד בשתי חתונות, כן ניתן לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. כן ניתן להיות בעל סורגים שמספקים את כל מה שמספק סורג ברזל ואף יותר וכן להיות בעל אפשרות לפתוח ולסגור אותו ממש כמו חלון.    

חברת קליר גארד

חברת קליר גארד מייצרת פתרונות של סורגים וסורגים שקופים בפרט במשך עשרות שנים. קליר גארד הינה החברה המובילה בתחום זה והיא בעלת ניסיון רב שנים ובעלת היסטוריה של פרויקטים מוצלחים בהתקנת סורגים, סורגים שקופים וסורגים שקופים נפתחים.   

Related Post

Leave A Comment

מעבר לסרגל הכלים