רעפים

בניית גג רעפים

Posted by Louisevuitton

חשיבות בניית גג הרעפים

גג הרעפים נותן לבית הגנה מפגעי מזג האוויר מבודד מפני קור וחום. הגג אחראי לאווירה בבית ויש לתת לו את המקום הראוי ולהשקיע בתכנון מקדים. פעם היה נהוג לייצר רעפים מחרס בלבד, כיום הרעפים מגיעים מחומרים שונים משמשים גם לעיצוב מודרני וגם לעיצוב כפרי.

ניתן להתאים את הרעפים לסגנון הבניה ולתת ערך עיצובי באמצעות יצירת תקרה גבוהה ולאפשר חלל מרווח יותר בזכות מבנה השיפוע שמאפיין את גגות הרעפים. בניית גג רעפים מקנה לבית מראה אירופאי פסטורלי ונופך כפרי. את הבניה של הגג יש להשאיר לאנשי מקצוע שמבינים בתחום.

בניית גגות רעפים

שלבים חשובים בבניית גג רעפים:

1. בניית גג רעפים מחייבת שירותי מהנדס, באחריותו של המהנדס לתכנן את החיבורים של הגג כדי שיעמדו בתקנים הנדרשים.

2. התקנת הרעפים תעשה על ידי איש מקצוע מיומן, פעולה זו מחייבת דיוק והבנה. התקנה נכונה תקנה בידוד תקין תגן מפני גשמים ורוחות ותאפשר אוורור. יש לוודא בשלב הזה שההתקנה מבוצעת לפי דרישות המהנדס.

3. על הגג מונחים מערכות שונות, דודי חשמל מזגנים קולטים מערכות סולאריות ועוד. יש לתת את הדעת להנחה נכונה ומבוקרת שלא תבצע נזק לרעפים הקיימים.

4. בבניית גג רעפים נוצר גובה וחלל שניתן לנצל, אם מבקשים ליצור חדר נוסף או מקום לאכסון יש לציין זאת מראש כדי שהחלל יתוכנן בהתאם לדרישה.

5. חשוב ביותר לבצע בדיקה סופית לאחר סיום התהליך. לרוב הבדיקה נעשית על ידי המהנדס שתכנן את הגג ונותן את חוות דעתו על החומרים החיבור קשירת הרעפים ובטיחות ההתקנה ומקנה אישור העמסה בכתב.
הקפדה על כל שלבי התהליך ובחירה של אנשי מקצוע מורשים ומנוסים תקנה שקט נפשי. בניית גג רעפים באופן חובבני עלול להסב נזקים כבדים, בני הבית יסבלו מנזילות רטיבות שברים ומפגעים שונים.

בניית גג רעפים תקני מאפשר ליהנות מיתרונות רבים, ניקוז מי גשמים יעיל, בידוד מצוין שחוסך הוצאות מיזוג בקיץ והסקה בחורף, בנוסף לעלויות תחזוקה מינימליות ומראה עיצובי מרשים.

חברת דוד צדקה בע"מ המתמחה בייבוא והתקנת רעפים כבר שנים רבות. הניסיון הידע והמקצועיות היא נר לרגלינו. לכן החברה מתחייבת להתאמת המוצר והתקנה בטוחה כדי שהגג ישמש לשנים רבות.

>> עוד מאמרים באתר שלנו

Related Post

Leave A Comment

מעבר לסרגל הכלים